Nejlevnější ekologické, přirozené a šetrné topení s ohledem na životní prostředí.

Palivové dřevo je díky neustále rostoucím cenám energií stále žádanějším zdrojem tepla. Dřevo je přírodní materiál s vysokou výhřevností, které je vhodné nejen pro topení v domácím krbu či kotli na dřevo, ale také na grilování a do vaší udírny.

Topení dřevem se dá rovněž použít jako doplňkový zdroj vytápění. V poslední době se zvyšuje zájem o topení dřevem. Kromě estetického zážitku z neopakovatelné atmosféry hořícího dřeva a také příjemného pocitu sálajícího tepla, nabývá váhy i podstatný fakt nejlacinějšího zdroje tepla. V době kdy více než jindy přemýšlíme nad možnými úsporami a váháme, zda upřednostnit ekologii před ekonomií nebo naopak, představuje topení dřevem příjemné spojení dobrého svědomí a ušetřených peněz.
V případě kombinovaného topení se nemusí ráno vstávat, topí se jen, když jste doma a máte chuť a čas, v ten moment šetříte

 

Online objednávka

 

  Pole označená * jsou povinná.

  Topení dřevem je čisté a ekologické, jedná se o obnovitelný zdroj tepla nezatěžující životní prostředí. V naší nabídce naleznete měkké, poloměkké a tvrdé dřevo, které jsme předem zpracovali dle požadavků zákazníků přímo na topení. Špinavou práci uděláme za Vás, palivové dřevo Vám v požadované velikosti dovezeme až k Vám na zahradu. Dřevo dodáváme naštípané v PM, PRMR, PRMS.

  Odpadá vám tak náročná práce a manipulace s kulatinou, štípání a následné uklízení pilin, nehledě na možné riziko při krácení kulatiny motorovou pilou.

  Proč topit dřevem?

  Protože je v nás zřejmě hluboce zakořeněná potřeba z dob dávno minulých, oheň doprovází člověka od nepaměti. Není nic krásnějšího, než když přijdete promrzlí na kost a doma vás přivítá vůně a zvuk praskajícího dřeva. U ohně Vás prostoupí pocit bezpečí, jistoty a nesmírné pohody. Ten kdo má nějaké topidlo, nám jistě dá za pravdu. Investice do vytápění dřevem se Vám několikanásobně vrátí.

  Nabízené druhy dřeva